קבוצות במזרע

קבוצות במזרע לפי שנתונים:

 

1923-ארז - למדו במשמר העמק

אליהו פיינמסר, תמר אלוני

1924-5-אלון -למדו במשמר העמק

יורם פרוכטר, אורי רמון

1926-7-איילה - למדו במשמר העמק

איתן שמש, יעל קרנר, דן כץ

1928-עופר - למדו במשמר העמק

יעל בלפר (פיינמסר), יוסיק אלון (מכטינגר),רחל (אולה) שלומי (מוזס)

1929-אלומה - למדו במשמר העמק

אלישע בלט, חמדה שלומי (נעמן), אביטל שפירא (וולקנפלד), ראובן קריץ, צופיה נהרין, יונה קולמן, רפי רמון

---------------  נפתח המוסד החינוכי במזרע

1931-2-איילה-אילן

אילנה גלנדר (מינצר), רותי רוזנבליט (רישא), עמוס שפירא, עמיצור אילן, אוריאל אשל, עוזי רמון, לילית בזנר (אמרנט), אמנון כפיר (קופלר), משה מאור (מכטי), חיים גולדינגר (האיו), טובה ליפסקי, חנה קריגר

1933-עופר

משה גרטי, חנן סמסון, דוד פולר, יצחק (איציק) גולדלוסט, ירדנה חיטרוש, מיכאל מאור, דוד פיינמסר, ישראל עפר, ראובן פכר, שמואל מרחב, נורית גפן, רינה מגן, גדעון וולף, יורם נמרוד, עודד שילוח, עמוס גרינשפן

1934-5-תור

אסא פיינמסר, נעמי אביבי-סמסון, זיוה קורן-פרוכטר, נועה דובינר-גרטי, פיני שיבולי, רבקה לם, גיורא גבישי, דבורה שמש-כפתורי, צבי סדן, עמוס שחר, יוסף ברוך, אסתר בוקסבאום-קולמן, עפרה מאוטנר-ירום, עדינה פימנט-וייס, צילה גרוס-אפשטיין, יוחנן אסינגר, דן גלעד, זהבה לויט, שושנה, עדה פולר רוג'ר, נירה מרומי-בן אהרון, דליה אגוזי-רוכלי, מנחם חפץ.

1936-שלהבת

עזרא אשל, מוריה רויכר (פרץ), תמרה סדן, מיכה רינת, איה נצר, עוזי אלשייך, מאיר רדר, אורה להב (שאלתיאל), אמנון טשורני, בן-ציון פיקס, דני אלטמן, שמואל גרוס, שמאי קרביצקי, צפורה וולקנפלד, רעיה דביר, שלומית וגנר, לאה שוורץ, דניאל צייטלין

1937-אבוקה

אנגלמייר יעקב, אורליק-אטלס חיה, ברגורי משה, גולדברג רעיה-רחל, גוטשל מקסים, הס–אורן חיה, הס–קום חנה, הראל צבי (צ'יבי), הרמן סנדר, זרומפ אביגדור, ירושלמי אורי, לפידות משה, ליפשטט–נצר אולק, מרזר יונתן, מגן אברהם, ציף–אלשיך רינה, ציף–וולף עליזה, רחלסקה–בר יהודית, שניצר–פיינמסר רינה, שבסון-כהן יהודית, שכנר פנינה

1937-8-איילה

דליה פלס פלוסקר מינצר, יגאל מינצר, מיקי רובינזון, עופרה כץ, הגר טל, פועה אורן, ראובן וימר, רותי וייסברוט, שושנה גולדנברג, שלמה וולף, יוסף (יוסי) בורנשטיין, דודו רובינזון, דורון גרינולד, עמוס גונן, הדסה שמעי, לוטן אורן, ישי קרן, שושנה ורטלסקי

1939-חבצלת

יוסי עמיר ,איתן שלח ,יהודית שלח ,עמרם לביא, נועה עמיר ,עדנה גרינולד, תמי רינת, נאוה הלפרין ,מרים לוי, מאיר מגן, עמירה מאי, דליה אמרנט, אמציה סדן, אבנר שפירא, נאווה הלפרין, אילון מרומי, ארנון מרומי, תרצה רושנסקי (גור), תמר סדן, מרדכי גרוס, שוויונה ויטס, דינה שרעבי, אמנון גור, אבינעם דור, שמעון בראון, יחיאל לחוביץ, עדינה כהן, ברוך תדהר, לוי עמית, גילה פרלשטיין, מרים קרופצ'ק, רחל בזק, ישראל ווטרמן, ירדנה שמעה, נינה אילון

1940-ארז

שלמה נתיב, מאיר ברעם, איתן קופמן, עמי ארז, עמוס לוי, נועם ברטנשטיין, שר שלום אייל, עדה רוטמן לביא, יוספה אלכסוני אשל, שמעון ושלומית סלע, אשר אלזון, אמנון ברוידא, גדעון ירמה

1941-זמיר

עירית כפיר (לפידות), תמר כפיר, רחל ברטנשטיין, רוני רכב, איציק ישראלי, איציק גילה, יוסי דיין, שמואל אוסלנדר, משה ניר, מתניה אמסטר, יוספה נתיב, דני מאוטנר, יונה רחלסקה, אהוד בכרך, מיכה אמסטר, מתיה פז, שלומית רישא, עדנה גבישי, תמר לוינסקי, נילי לרמן, חיים אסולין, לאה שטקל, יוסף רוסו 

1942-3-אלומה

זאב לרנר, תלמה שפנגנטל, שמעון לוי, אדם שחר, נדב פכר, אסף נצר, יואש דובינר, יוסף קרן, גדי קורן, ארי רוזנר, דני כהן, אילנה אביב, ברוך ויסמרדר, מירה פוקסמן, חיה אייל, יהודית שלומי

1944-דרור

אילן הרן, אפרת ספיר, בתיה וולף, חגית ירדן, רפי לביא, נרדה, אהוד רבין, דורון לוי, מרגלית מעין, רבקה מינצר, בת עמי אלוני, אמיר קמחי

1945-זית 

יעקב יזהר, אסנת אשל (זהבי), גבריאל אביבי, דורית לינקולן (המבורגר), גלעד בן-ארצי, עדה אובשני (ניר),שאול פז, יונתן פז, רחל וייסמרדר (שובל), חנה סדן (שלח), יעל דרייבלט (רהט), יובל ניצן, מיכה ליפשיץ, גדי דסקל, בן ציון אמרנט, דודו וייזר, דורית גינתי לוסטיג

1946-סנונית

ישראל ישראלי, אילנה סימונס, עידו שפנגנטל, דבורה שובל, שולמית אמסטר, אורי המבורגר, רותי קורן, חגי לוי, זבולון לוין, עלי פורת, אביבה האוזנר, טובה לאופר, רחל פרי, רחלה דסקל, אילה שמש

1947-ניצנים

אריה אלוני, משה אורן, צופי קורן, נעמה גלעדי, יעל שלגי, חוה לוי, רותי לביא, מרק ימס, עמית נדב, אילן אמיר, שמוליק אברהמי, רותי פארן, אתי נצר, מיקי צימרינג, מיכל כהן (נצר), דני קלע, יורם רוזן, אמנון ישראלי, בלהה ארצי, חנה פכר, אראלה פיין

1948-גפן

אסתר להב, אורי דגן, רחל אלוני (ירדן), יוסי קלנר, יהושוע קמחי, שמעון ניצן, עמרי ספיר, עמוס ארצי, עמיקם מעין, ורדה אינגרמן (שילדר), גבי שטרן (אידן), טובה מלך (שמיר), עדה ברקוביץ, יורם פרנקה, צביה צימרינג (ניר), דן ארבל, שולמית מאי, עדי טוביישביץ, דניאל סנדרוביץ, הדס שדמי (סנדרוביץ), ברוך שוורצבורד

1949-רימון

אליהו אמסטר, פיני דביר, הגר פיינמסר, לאה יזהר, אבי ויינברג, רן אבנת, משה עינב, צבי טוביישביץ, חיותה שמיר, אילנה שטוקמן, חנן הרצמן, נורית גרשון, שוש וייס, ברכה שיינברגר, דבורה וייס, אבשלום וולף,

1950-שיבולים

אברם קנטור, יוחאי קטרון, עמיר פרנקל, יוסי הדר, נגה כרמל, רונית שמש, גילה סימונס, דינה סנדרוביץ, שמואל וולקנפלד, יוסף פריאל, מירה רוזן, שאול קשת, יחזקאל ברוך, חנה להב, שאול פורת, יהודה אבני, אורי זיגמונטוביץ, עפרה גיל, יהודית גולדמן, ציפי וייזר

1951-אורן

רותי ליפמן, יפתח פרי, אריה ירדן, חיים נוסבאום, עודד ניר, חיה פינקלשטיין, מיכל פיינמסר, אסתר שטוקמן, יורם ארצי

1952-תומר

אלישע שמש, שרקה שדמי, איתי בן ארצי, נפתלי להב, תמי דגן, אורית לבנה, ניצה וייצמן, עופר מרקוס, בן-עמי תמיר, נעם אגוזי, דודי רבין, אירית שניידר, דורון חנן, חיה גונן, דליה שטרן, חנה פיטובסקי, ניסים בכר

1953-ערבה

חווה שמש, צחיק פרוכטר, חווה אלוני, יהודית נוסבאום, דליה וולקנפלד, נירה אלמוג, נורית סימונס, שלומית נחמנוביץ, ליאורה מאי, שרהלה אילון, עדנה קמחי, נעמי רון, יואל פרנקה

1954-5-אלון

עירית ביטוב, עזרא גלנדר, אסף ליפמן, אייל שדמי, אורית אלון, נעמי גפן,  אסף ספיר, דליה דביר, כרמית פרנקה, יוסי אבנת, נדב גיל, לילי שמש, חגית קוולר, עומר גרטי

1956-דקל

משה יצחק, אלון ארבל, דרור אמיר, גדי ביטוב, דלית סדן, עוזי שמש, שייקה אגוזי, טלי נחמנוביץ, ניר גלעדי, אביגדור פיינמסר, אורנה לם, אילת איכנוולד (להב), אפי קשת

1957-סלע

צלילה גלנדר, גיל שיבולי, ענת סמסון, רעיה רבין, רמי תמיר, פיני דגן, זוהר קטרון, אופירה בלט, טל אלדד .

1958-אשל

אמנון קוולר, נבות שמעי, ורד גפן (ברדי), רן שיבולי, הדר פיינמסר (סקל), ניב גרטי, אורית גיל, שחר אלון, גלית פרוכטר, יובל נעמן, אביבה טיגר, סמדר אלדד. 

1959-60-גולן

יעל אגוזי, שרון רינת, בועז סימונס, אילת שילוח, אורנה לוין, עמרם ארצי, אורלי גלנדר, צח אבנת, אהוד נעמן, עמית נחמנוביץ, נעמה פינמסר (שץ), ענת ליפמן, דורון ביטוב, מיכל שדמי

1961-צבר

צפריר מינצר, אילן בלט, שגיא אשל, רועי יצחק, מירב קטרון, לילך שמעי, אלי שחמון, גילת פינמסר(פולק), נירית פרוכטר, גל סדן, תמי סמסון, מרגלית פרי, מעין לוין, הילה נצר (סלע)

1962-3-חרמון

ירון ברטנשטיין, סיגל עמיר, ניצן אורן, זהר קרן, נטע גפן, דגנית שילוח, עפר לביא, סמדר אמסטר, סשה בן יהודה, זיו גרינולד, יריב אלוני, אורי רון, כרמית לם, ליאור לפידות, עינת גיל, חן שיבולי (פוגל), ענת פיינמסר אהרון, הדס ארבל ברין, ענבל (אדם) נצר

1964-סיני

חובב ברטנשטיין, רונן נתיב, איתן אגוזי, תמר ביטוב, זהר טל, רונית גרטי, פועה פינמסר, רחל גלבמן, נעם חסון, גלעד אייל, גיל הלפרין, נרי שלח, תמר ביטוב, אלדד בראון, חגית הניג, יונתן חייט, כינרת אורן

1965-שבולת

אוסי אמסטר, נבו ארז, ענת לביא, גליה ירמה, מיכל מינצר, עמי סנדר, רוית פיין, ארנון תמיר, אייל סדן, עמיר שמש, אפרת ארצי, איריס לרנר, ערן גרינוולד, יזהר קופמן, רותם ברעם, שרון שמע, שרון קידר

1965-אלמוג-חברת נוער

מישל אילוז, אלי ביטון, ראובן בכור, יהודה בן-עזרא, דני בן-ששון, אפרים ג'וארי, אליהו כהן, אילן משה, אייל צברי, יעקוב שטרית, איתן שוורץ, אביבה אסולין, ג'ני אג'ונר, נאוה מזרחי

1966-קשת

ניר אשל, אבי לרנר, טל רינת, חגי רון, עינת נעמן, חגית גפן, אמיר פכר, שוש נמש, חן שלח, רן שפירא, דן טל, הילה אייל, לילך שפנגנטל, יסמין גלנדר, נעמי קוולר, אורי דיין, יזהר קופמן, רותם ברעם, שרון שמע, שרון קידר

1967-חצב

טל הראל, עדי שלח, הדר לפידות, שי רהט, עודד יצחק, איתן בלט, דפנה קופמן, לילך זהבי, רינת קרן, ניבה ירמה, דן אלון, אריאל קטרון, יעל לוי, עינב נצר, אסף שדמי, אלון ברעם, מור זהר, עידו סקל, גולן עופר

1968-פשוש

ארז אגוזי, אופיר אלוני, נטע אבני, ענת דסקל, ליאור ארז, עוזי שפירא, ורדית פרנק, זיו גרטי, רענן שמע, אביב הלפרין, ישי פיינמסר, רחל פיינמסר, רוני סמסון, גילת נתיב, שמיר קרן, אייל שובל, אוריאל אשל, אלעד עמיר, שירז נצר (צורף)
1969-כלנית

מתן מינצר, מורן שחר, עמית פיין, ענבל לביא, טלי פכר, עירית אורן, גלית נעמן, דותן חריט, רויטל שפנגנטל, אפרת לוי, איתי כהן, אורלי ברעם, חנן סדן, דורון הרן, ורד המבורגר, שרון טל, אוריין שמעי, בשמת אמיר, יעל בר לב  
1970-ירדן

רן אבני, תומר עמיר, ענבר יזהר, אוהד שילוח, יניב זהר, עפרי רהט, אילה נצר, גיל אלוני, שירלי הראל, אדם ויסמרדר, נעמה אמסטר, יערה פרץ, סיוון שמע    

1971-לפיד

צחיק גלנדר, שחר שדמי, יוחאי קייזר, צור לרנר, ינון צימרינג, אלה פרץ, ליטל בכרך, יפעת פרנק, גילה שובל, רביב חריט, רענן זהבי, אמיתי הרן, גיא אביבי, עשהאל קרן, שגיא עופר, ליטל דה-יונג (בכרך)

1972-מעין

ירון גרטי, אלדד ארבל, גל גרינוולד, ערן גפן, ארנון דגן, ליאת ברטנשטיין, שירית לם, דיקלה שפנגנטל, אלון המבורגר, רונית אשל, חובב נחמנוביץ, אופיר הלפרין, אדם בינצקי, עמיר שיבולי, ללי קרן

1973-רקפת

ענת לוי, יהל שמעי, אפרת שדמי, דן בן יהודה, שי אייל, לימור פלג, אסף פרי, יפעת אמיר, רוית יזהר, עינת אשר

1973-נחשול-חברת נוער

אבי בן-עזרא, אורי זילברמן, יצחק מלכה, דורון סויסה, אסנת אוחיון, ליאת כהן, אורלי כהן, בטי נדל, דורית דהן

1974-נרקיס

גלי גורדון, ירין אלמוג, לירון קרן, ליעד וולף, שני כהן, צביקה קרן, נירית נתיב, עדי עינב, אילנית ברעם, גונן דסקל, קרן וויסמרדר, לי זהר, איילת קייזר, שירה בינצקי, יותם קאופמן, ניר רכב, תמר פכר, מאיה קרביץ

1975-גלבוע

שירז בן יהודה, כרמל אביבי, יובל שיבולי, חגי דגו, נימרוד ארז, מירב קנטור, עמרי מינצר, מאיה לינקולן, עמר לביא, חגית ארבל, אלעד אמסטר, מיקה בכרך, יוני אלוני, שיבולת לפידות, דנית אגוזי, עידו בראון, יפעה סער, יניב ערן, מונה אורן, יעלה אלוני (אילון)

1976-שחר

זוהר פלג, ערן לביא, יותם טל, מור נוסבאום, לימור לוי, דור יזהר, יפתח נצר, טמיר גורדון, מתן קנטור, נטע עינב, נטלי הראל, כרמית פרי, צאלה עמיר, סמדר לרנר, אילי שלח, חן שמע, מעיין זהבי, רונן קופמן, כנרת קאופמן

1977-נירים

ברק רינת, זיו איילון, אסף רבין, לילך מינצר, רחל ארז, גיל שמש, דניאל אלוני, הדס שובל, נדב הדר, מיכל דגן, רותם פרנק, איתמר וולף, יעל אשר, גלעד דביר, אביב ארבל

1977-8-נעל"ה-חברת נוער

רימה אברמוביץ, איגור אפרמוב, מרט גוטמן, אלכסנדר גפטר, דימיטרי גרינברג, בוריס זרנוביצקי, נטליה זיגורביץ, מיכאל חבושניאנסקי, אילונה לידג'ינסקיה, יוליה מזור, מרק נסטין, אלכסנדר פרובילופסקי, אנה קוגן, אלה קופרשטיין, יבגני קלר, ולדמיר קמצן, דימיטרי קנטרוביץ', אלה רבינוביץ, רומן רבינוביץ, מרינה רידנבה, ויקטור ריידר, ילנה ריידר, פליקס שנדלזון 

1978-גבע

אמנון הרן, נעמי פרנקל, דנה עופר, יעל ברטנשטיין, רז נתיב, תומר פיין, נעם בראון, יפתח שלומי, אבנר סנדרוביץ, רן אייל, יסמין אמיר, גלית אלמוג, רותם להב, אייל ערן, עפר המבורגר, עמית נוסבאום, גבי לוי, עידן כהן, שני טיבלום

1979-תמר

אור לביא, רועי שמש, מוריה שיבולי,  הגר קייזר, שביט סהר,  יעל לפידות, אילנית ירדן, עידן שדמי, אלון גולדברג, הדר הלפרין, לוטם שמון פרי חזן, טל אביבי, עדי פרנקה, שקד ברעם, רונית רבין,  עמרי שמש, דקלה אגוזי, גילי אשר, שירה אבנת, עדי לוי

1980-1-עומר

עטר קרן, שי גולדברג, תמר שלומי, אבשלום להב, אלמוג פורת, עמית קורן, שני אגוזי, ענבל דביר,ליבי פרנקל, זיוה הדר, עודד לביא, אלעד שמון, אייל גרינוולד, נעה אליעזר, שני וייצמן, רעות בכרך, רועי לוי, נעמה סנדרוביץ, עמית סקל, שמית מרקוס, ליאור שמש, דורין גורדון

1982-שקד

אילת ארבל, שאול הדר, שחר גור, איתי קנטור, ניצן זהבי, אילה חריט, מרגנית יזהר, אופיר אמיר, אבי ירדן, עדי הראל, אילן שובל, דגן וייסמרדר, דורון אגוזי, גל ישראלי, יונתן תמיר, גוני עופר, שירלי שמע, אורן שמע

1983-קשת

מורן ארבל, סמדר חריט, אילה המבורגר, אור אבנת, ירון ארצי, מתן לביא, נועם עינב, ניב פרנקה, אור רינת יופיטר, לילך אלמוג, חולית בכרך, ליאור פורת

1984-כוכב

ארז קורן, גיא פיין, הילה פלג, עידו פורת, אור ישראלי, יניב ליבמוף, זהר נוסבאום, אמיר וינר, מריאל אוסטרובר, נטע יצחק, רויטל מרקוס

1985-כרמל- זוהר אבנת, יונתן איילון, נחשון דסקל, עומר עינב, אורי פורת, אסף פרנקה, אסא קייזר, דורון שדמי, תמיר שמש, אליעד תמיר, מירב ארצי, גלי אמיר, נועה גור, ענת ויצמן, שרון נצר, מיכל סנדרוביץ, עופרי אגוזי

1986-נשר-ארז ארבל, רועי לביא, גיא סקל, ניר ערן, יונתן קוגאוס, עמית קטרון, אורטל מגן, שילי בן-דרור

1987-גלים-ענבל אשר, נטע קנטור, אלה פלד, אילת יצחק, חן נוסבאום, נופר כרמל, תמי קטרון, שקד וינר, גלעד רבין, ניר פולק, עמיחי שמש, מתן פרי, חליל ויזר, בועז ארבל, סיוון פרנקה

1988-רעים-משה הדר, איתי ליבמוף, שניר מרקוס, בן פרנקל, רוני אסייג, רועי פורת, רותם בלט, יעלה דביר, ספיר ירדן, נרי ישראלי, לילך לביא, מורן להב, רומינה אוסטרוור

1989 ברק - עינב פלד, דותן אגוזי, טלי אבנת, שקד יופיטר, רז שחר, אמיתי בן דרור, דורין שמש, הילה סאסר.

1990 דולפין - דניאל קוולר, נילי פרנקה, אליזה לוי, גלי ברעם, גיאה ויזר, אילנית נחימוב, רותם יופיטר, נטע גולדברג, שחר שמש, 

1991-רעם-גל שץ, דניאל פרי, אור ברנר, מור בלט, עדי אגוזי, ליאור יצחק, רותם ארבל, דניאל קוגיאוס, עמר פולק, תור ברדי.

1992- אלמוג - רותם פורת, גיא זיו, חנן אלומה, שרון דגן, עידו גור, עומרי ארצי, נעם שמש, טל ניר, שקד מזרחי, מאי יצחק, עינב סאסר, עמית לבנה, גבי קטרון, שיר פלד, טל ניר.

1993- סביון - ינאי אמיר, לירון מרקוביץ, ירדן יופיטר, עילם כהן, רז פולק, רגב אגוזי, עמית גיא, איילת קורן, שלי גולדברג, יובל יצחק, מעין וינר.

1994-כוכב-סיון שץ, עמרי לבנה, ניר פורת, נרי ירדן, שקד להב, אופיר רון

1995- נץ - אייל ברנר, שי גרינוולד, עדן סקל, שקד ארבל, נעם ניר, נאור אזוולוס, בועז קורן, יותם מרקוביץ, עדי לוי, גיל בלט, ליר ברדי, תום קוגיאוס.

1996-שחף-שוהם אגוזי, יותם מרקוביץ, גיל בלט, עמר יצחק, ליאור עמיר, ליר ברדי, מעין מינצר, תום קוגאוס

1997- נשר -שירי דגן, רון דגן, זיו עמר, מור שיזף, תומר סאסר, מור לביא, זהר הופקינסון, עידו יצחק, רועי שיבולי, מאיה שילוח

1998- בז - רז לרנר, שיר שלח, גל רון, מור גרינוולד, אשל פולק, אדם צימרינג, בן פינלי.

זוהר אבנת, יונתן איילון, נחשון דסקל, עומר עינב, אורי פורת, אסף פרנקה, אסא קייזר, דורון שדמי, תמיר שמש, אליעד תמיר, מירב ארצי, גלי אמיר, נועה גור, ענת ויצמן, שרון נצר, מיכל סנדרוביץ.

1999 - דולפין - אוריין יצחק, יניב עמי, עומר ארבל, אופיר ברנר, עמית גבאי, נתנאל אזואלוס, עמית שחורי, שי אוסטרובר, אופיר ברטנשטיין, עדי שץ, אביה אפל (שובל),ענבל מרקוביץ', שני מרקוביץ', לירון אמיר

2000 - ברוש - כרמל הופקינסון, איתי לרנר, יובל ברקן, טל ויינברג, אסף וינר, שיר הרן, שני לביא.

2001 - כלנית - תומר שיזף, נאיה אליאב, רוני אפל (שובל), יעל אפל (שובל), עידו פלד, רומי ארבל, סתו אגוזי, גל שובל, רוני רון, יואל שדמי

2002 - גפן - שי דה יונג, אור שלח, דניאל אשל, דניאל פיין, ליאור שיבולי, אלעד אלקבס, מיכאל זץ, מיקה חריט, דפנה קרימר.

2003 - ברק - פלג אגוזי, איתי ברנר, מאי קרן, נבו ברקן, אופק אגוזי, תמיר שיאון, תמר מינצר, נטע שיבולי, יהב לרנר, גור תמיר, ליאן אליאב, אלינור אזואלוס, עדן לביא. 

 

חברים וחברות, אתם מוזמנים לעזור להשלים את השמות.

 

 

אנא המתינו טוען לוח אירועים....
טל: 04-6429701 |  אימייל: office@mizra.org.il

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים